ik denk aan je herdenken in de herfst

Jááá, wat fijn dat je onze Herfstbingo wilt downloaden!

De herfst is een bijzondere tijd waarin de natuur veel moois loslaat. Bijzondere schatten! Samen met je kinderen kun je deze schatten gaan zoeken en bewust stilstaan bij dit loslaten. Met kleine rituelen kun je dan de verbinding maken met het verliezen van mensen of dieren van wie je houdt.

Laat je die los?

Of hou je ze op een andere manier vast?⁠

Om dit samen met je kind op een leuke manier te doen, hebben wij een bingo herfstposter gemaakt! Hiermee kun je die verschillende schatten gaan zoeken. Bij elke schat, doen wij een kleine suggestie voor een activiteit.⁠ Deze activiteiten hebben te maken met herdenken, denken aan, de zintuigen en stilstaan bij mooie herinneringen⁠.

Wil je meer achtergrond bij de rituelen om er nog iets meer uit te halen?
👉🏾 Vink dan aan dat je onze nieuwsbrief wilt ontvangen. Hierin geven we namelijk een meer uitgebreide beschrijving van de herfst rituelen!
Leuk! Stuur mij de Herfst-Bingo! 🍁

Laat hieronder je gegevens achter en je ontvangt de gratis download van de mooie herfstbingo. Hiermee kun je samen met je kinderen prachtige herfstschatten gaan zoeken!

Ik wil graag meer inspiratie over herdenken met kinderen in mijn mailbox!*

Heb je onze blogs al gelezen?