Inspiratie voor jou!

Hieronder verzamelen wij onze gratis inspiratie:
Mooie downloads en blogs. Om te herdenken met kinderen.

Wil je meer achtergronden bij de downloads?

kaart ik denk aan je koesterhoekje

Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!
Je blijft dan op de hoogte en krijgt informatie & inspiratie.

Dat wil ik!

Ik kerst-mis je

Met deze template kun je ‘ik kerst-mis je’ kaarten printen en met je kinderen gaan maken. Wie mis je (juist) in deze kerstperiode? Teken, schrijf, knip, plak, stempel en maak een mooie kaart voor/van een dierbare die je heel erg mist.

Herfst Bingo

Met deze bingokaart op A4 formaat kun je verschillende herfstschatten gaan zoeken.

Stoepkrijt ritueel

In het voorjaar van 2020 verschenen er overal hartjesstoepen. Om mensen in Corona tijd een hart onder de riem te steken. Wij maakten hier een ritueel van om deze mooie activiteit nog meer lading te geven.